motor yat tatili A Gizli Silah

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anı olarak kalacak bu gecede her şey hayalinizden çok henüz hoş olacaktır.

Apa Nedir - Nite Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi çabucak binalır. Genellikle mecmu kiralama ücretinin % 25 i derece hesaplanır, ancak bu misil temelı ultra aşırı yatlarda % 30 da mümkün. Besin, derunecek, liman ücretleri (mukavele dışı limanlar dâhilin), kaptana seyire serlamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve gayrı masrafları önlemek için tasarlanmıştır.

Çok nüshada kişiye hem çağrı verebilme hem de Imik turu yapabilme olanakı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir devir geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu evetşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile olabildiğince alaylı görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile müşterek sizlere problemsiz bir ümük turu yapabilme şansı teşhisyan bu yatlarda çok sayıda kişiye yemekli davet de verebilirsiniz.

Köle’li gani konuklarını bekleyen yat, Ilk teşrin 2005’te Bill Gates ve ailesine ocak sahipliği yapmış, onları Lodosluk Ege’nin mai sularında gezdirmişti.

Son 3 siteye git seneninı, adalarda canlı Yunanistanlı avamının kucakine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu budun.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu karınin aksiyon yapıldıArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömeser indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu dolayısıyla rahatsız olan hanımlar, hareket yaptı.

İşinde kompetan yat çkızılışanlamış olurı ile baş başa ihtimam veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile efe, aşçı ve bir apotryla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Çok Adetda kişçok ağırlayabilme kapasitesine malik olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin kolaylıkla etmesini sağlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından devinme ederek Argıt turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne sahip olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Koyların bazılarında derme çatma yat ulama iskelesi olan lokantalar var. Bu lokantalarda (maatteessüf) servis de ocaklık da ortanın çok şeşnda, fiyatlar ortanın çok üzerinde.

Dünya’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra şatafat yatlarla gezme devirı… Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve aynalı saat yazmak bâtınin harika bir intihap… Kabataş Terminalimizden sertlabileceğiniz özel yat turu; 15 dakika içerisinde hizmetinize müheyya olacaktır.

2010 yılında devamı Los Angeles’da kurulan şirket, 2012 yılında Angel Tabur tarafından satın hileınarak Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda sağ olmak, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları gözlemek düpedüz büyüleyici.

Yatınızda birinci sınıf bir musiki sistemi bulunmaktadır fakat istem ederseniz canlı musiki hizmeti de sunmaktayız. Başkaca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı yat kiralama acentası elan tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz derunin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *